Imate kakšno vprašanje? Pokličite nas +386 1 8100 100
Zaposlitev

SKRBNIK KLJUČNIH STRANK (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  • skrb za obstoječe poslovne stranke,
  • iskanje in pridobivanje novih poslovnih strank,
  • prodaja telekomunikacijskih rešitev, stacionarne in mobilne telefonije,
  • priprava in realizacija ponudb in pogodb,
  • vodenje projektov.

Znanja in pričakovanja:

  • VI. ali VII. Stopnja izobrazbe ekonomske, elektro ali računalniške smeri,
  • dobro poznavanje računalniških programov (MS Office, Visio, Projekt),
  • tekoče znanje angleškega jezika,
  • odlično poznavanje telekomunikacij, stacionarne in mobilne telefonije,
  • odlično poznavanje trga in kupcev,
  • razvita mreža kontaktov (LinkedIn),
  • pripravljenost na službena potovanja po Sloveniji in tujini,
  • doseženi rezultati v prodaji v preteklosti,
  • obvladanje poslovne komunikacije,
  • vozniški izpit B kategorije.

Osebnostne lastnosti:

  • komunikativnost, prijaznost, samostojnost, zanesljivost,
  • pozitivna naravnanost in veselje do dela z ljudmi,
  • sposobnost dela v timu.

Ponujamo:

  • zaposlitev za nedoločen čas, s poskusno dobo 3 mesece,
  • zanimivo delovno okolje, polno dinamike in novih izzivov,
  • možnost stalnega izobraževanja ter profesionalnega in osebnega razvoja.